Pierwsza wizyta konsultacyjna, dr n. med. Angelika Wałach: 250 zł

Kolejna wizyta = terapia, dr n. med. Angelika Wałach: 250 zł

Konsultacja ortopedyczna, dr n. med. Sebastian Nowak: 270 zł

Umów się na wizytę

W razie potrzeby zabiegi fizykoterapeutyczne są wykonywane w cenie terapii.

Angelika Wałach – ZnanyLekarz.pl
Skuteczna Fizjoterapia
4.8
Na podstawie 22 opinii
powered by Google
Anna SławińskaAnna Sławińska
15:33 12 Nov 22
Super kontakt zarówno przed, w trakcie, jak i po wizycie. Skutecznie dobrane leczenie, na początku wizyty przeprowadzony wywiad. Przedstawiony plan wizyty, każda czynność wytłumaczona pod kątem jak będzie wykonana oraz co daje. Bardzo miła atmosfera. Niesamowite umiejętności fizjoterapeuty.Korzystałam nie pierwszy raz, za każdym razem polecam jeszcze bardziej świetna pani doktor
Agnieszka BednarekAgnieszka Bednarek
16:53 01 Nov 22
Serdecznie polecam!Pani doktor ma holistyczne podejście do problemów pacjenta. Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad oraz zlokalizowała źródło mojego bólu. Wiem, że jestem w dobrych rękach i z radością będę kontynuować terapię.Dziekuje bardzo Pani doktor Walach.
Alicja TułeckaAlicja Tułecka
11:56 04 Aug 22
Z fizjoterapii korzystam od wielu lat, za każdym razem doceniam skuteczność i profesjonalizm pani Angeliki. Mam wrażenie, ze potrafi ona sobie poradzić z każdym problemem, który wcześniej wydawał się być bez wyjścia. Dodatkowo, doceniam panią doktor za wysoki poziom empatii, kultury i poczucia humoru.
Anna OchalAnna Ochal
20:17 27 Jul 22
Bardzo polecam Panią Doktor! Niezwykle sympatyczna, przemiła osoba, pełna zrozumienia i empatii, zawsze uśmiechnięta. Kompetentna specjalistka z szeroką wiedzą i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
Anna G.Anna G.
13:14 22 Jul 22
Dr. Wałach jest niesamowitym lekarzem z powołania jakich malo! Laczy ogromna empatie, wiedze i doświadczenie. Kiedy przyszłam do Niej już ponad rok temu miałam bole szyi i biodra. Pani doktor skierowała mnie do ortopedy i na rentgena i dopiero mając pełną i odpowiednia dokumentację zabrała się za rehabilitacje. Dzięki Niej od roku nie cierpię na chroniczne bole i mam znacznie większą mobilność i kontrole nad swoim ciałem. Pani doktor nie tylko poleca ćwiczenia i wykonuje niesamowita terapie manualna ale tez uczy jak żyć bez bólu na codzien.Jest to tez przemiły, dobry, wspaniały człowiek jakich mało. Chce tez dodać, że umawianie wizyt nie jest żadnym problemem i Pani doktor zawsze przyjmuje o umówionej godzinie. Nie czeka się u Niej godzinami w poczekalni. Ogromnie z calego serca polecam!
js_loader