Open/Close Menu Skuteczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza
Konsultacje fizjoterapeutyczne online - Poradnia rehabilitacyjna - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków

W trosce o Państwa zdrowie, w poradni rehabilitacyjnej „Skuteczna Fizjoterapia” uruchamiamy konsultacje fizjoterapeutyczne online. Bez wychodzenia z domu możecie Państwo skontaktować się z naszym ekspertem, porozmawiać na temat swoich dolegliwości oraz uzgodnić sposób postępowania terapeutycznego.

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy kliknąć tutaj i umówić się na konsultację online. Po potwierdzeniu terminu rozmowy oraz opłaceniu usługi, nasz fizjoterapeuta skontaktuje się z Państwem w uzgodnionym czasie, aby udzielić Państwu wsparcia.

Konsultacje fizjoterapeutyczne online udostępniamy przede wszystkim w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa. Jednak z myślą o Państwa komforcie, a także w ramach pomocy dla osób, które nie będą mogły dotrzeć do poradni rehabilitacyjnej, możliwość konsultacji online z fizjoterapeutą będzie utrzymana po zwalczeniu epidemii koronawirusa i będzie także dostępna w późniejszym okresie.

Umów się na konsultację fizjoterapeutyczną online!

Strona wykonana przez Monsta.Online