Misją poradni „Skuteczna Fizjoterapia, Dr Wałach” jest poprawa jakości życia pacjentów.

Dokładamy starań, by możliwie szybko i skutecznie leczyć dolegliwości, przywracać sprawność, a przez to zwiększać zadowolenie z życia odczuwane przez naszych pacjentów.

Oferujemy rehabilitację ortopedyczną, sportową, pourazową, stomatologiczną, neurologiczną, geriatryczną oraz wad postawy.

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz dostosowanie podejścia do indywidualnych potrzeb każdej osoby potwierdzają liczne, znakomite opinie pacjentów wystawione naszym lekarzom i fizjoterapeutom.

Profesjonalizm

Wykwalifikowani, doświadczeni oraz zaangażowani lekarze, fizjoterapeuci i psychoterapeuci pomogą Państwu zmniejszyć, a nawet zlikwidować ból oraz dolegliwości, które obecnie nie pozwalają Państwu w pełni cieszyć się życiem.

Kompleksowość

Specjalistyczna opieka medyczna zapewni profesjonalne wsparcie od diagnozy, przez leczenie i rehabilitację, po edukację i profilaktykę; a w wypadku operacji – od przygotowania do operacji, przez fizjoterapię pooperacyjną, po utrwalenie osiągniętych efektów.

Skuteczność

Skuteczna fizjoterapia oferowana pacjentom przez naszych ekspertów ma na celu wyleczenie przyczyn dolegliwości, a nie tylko pozbycie się objawów choroby, dzięki czemu Państwa życie i funkcjonowanie w codziennych sytuacjach może znacząco poprawić się.

Nowoczesne metody terapii stosowane w naszej poradni pomogą zwiększyć Państwa sprawność fizyczną, nawet jeśli dotychczasowe leczenie nie przyniosło rezultatów.

Indywidualna terapia oraz edukacja pomogą uzyskać wiedzę, jak zadbać o swoje zdrowie zarówno w trakcie, jak również po zakończeniu leczenia oraz fizjoterapii.

Życzliwy personel medyczny i pomocniczy udzieli informacji, odpowie na pytania, pomoże w procesie umawiania wizyt, a nawet zmotywuje do wdrażania zmian.

Bezpieczne warunki, przyjazna atmosfera i nowoczesne wnętrza zapewnią komfort w czasie wszystkich konsultacji lekarskich oraz zabiegów rehabilitacyjnych.

Krótkie terminy, elastyczne godziny przyjęć oraz szeroki zakres oferowanych w naszej poradni usług pozwolą zaoszczędzić Państwa czas.

Lokalizacja naszych gabinetów w centrum Krakowa umożliwi łatwy dojazd zarówno samochodem, jak również komunikacją miejską.