Dr n. med. Angelika Wałach, Fizjoterapeuta

Dr Angelika Wałach jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła również Studia Podyplomowe na Wydziale Ochrony Zdrowia Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, w obszarze Zarządzanie szpitalem / Administracja zdrowiem publicznym. W 2004 roku uzyskała specjalizację I stopnia w zakresie rehabilitacji ruchowej, a w 2007 roku – tytuł dr. n. med. na Wydziale Ochrony Zdrowia Collegium Medicum UJ. Specjalizację II stopnia w obszarze fizjoterapii rozpoczęła w 2007 roku. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, w tym z listy filadelfijskiej.

W latach 2000–2007 była zatrudniona w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie na stanowisku asystenta. W latach 2001–2002 pracowała w Małopolskim Centrum Krioterapii. Od 2008 roku prowadzi poradnię „Skuteczna Fizjoterapia, Dr Wałach”. Jej specjalizacją jest fizjoterapia ortopedyczna w obrębie stawów: skokowo-goleniowego, kolanowego, barkowego i biodrowego.

Dr Angelika Wałach angażuje się w akcje społeczne i wspiera inicjatywy charytatywne. Jest wiceprezesem Fundacji na Rzecz Walki z Otyłością. Otrzymała odznaczenie „Przyjaciel Dziecka” oraz Medal im. dr. Henryka Jordana nadawany za szczególne zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej oraz upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Kursy i szkolenia: terapia manualna w modelu holistycznym, nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu, Integrated Soft Touch Techniques Trigger Points, Pain and Muscle Tone, metoda Ackermanna, Kinesiology Taping, masaż głęboki, terapia tkanek miękkich.

Zobacz opinie pacjentów →

Prof. dr hab. n. med. Edward Golec

Edward Golec - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Dr Edward Golec jest Kierownikiem Zakładu Rehabilitacji i Ortopedii Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Specjalizuje się w ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu.

Dr n. med. Sebastian Nowak, Ortopeda

Sebastian Nowak - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Dr Sebastian Nowak jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Staż podyplomowy odbywał w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. W 2001 roku uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, a w 2006 – specjalizację II stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Tytuł dr. n. med. otrzymał w 2008 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2014 roku jest Zastępcą Ordynatora – Kierownika Kliniki Chirurgii Urazowej i Ortopedii w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należą: aloplastyka stawów biodrowych i kolanowych, złamania okołoprotezowe, a także schorzenia i urazy stawów skokowych oraz stóp.

Lek. med. Robert Środek, Ortopeda Traumatolog

Robert Środek - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Dr Robert Środek jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na różnorodne dolegliwości narządu ruchu. Specjalizuje się w ortopedii  oraz traumatologii. Jest pasjonatem swojego zawodu. Ze zrozumieniem i życzliwością podchodzi do swoich pacjentów i dba zarówno o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo, jak również komfort psychiczny.

Mgr Paweł Jakubiec, Fizjoterapeuta

Paweł Jakubiec - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Paweł Jakubiec jest absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rehabilitacji. W pracy stosuje różnorodne metody i techniki zabiegowe, dzięki czemu skutecznie redukuje ból i objawy chorobowe u swoich pacjentów. Jest terapeutą holistycznej terapii manualnej, mikrokinezyterapii oraz Kinesiology Taping.

Mgr Kamil Ziółkowski, Fizjoterapeuta

Kamil Ziółkowski - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Kamil Ziółkowski jest absolwentem Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie oraz Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W pracy posługuje się różnymi metodami terapeutycznymi. Stosuje m.in. masaż leczniczy, odchudzający, sportowy, relaksacyjny i punktowy, drenaż limfatyczny, królewski masaż tajski, masaż mauri, body work oraz masaż segmentarny. Wykorzystuje metody poizometrycznego rozluźnienia tkanek, a także korzysta z terapii manualnej w standardzie niemieckim i najnowszej terapii manualnej N.A.P. Jest również trenerem indywidualnym.

Mgr Aga Szczypior, Psycholog, Psychoterapeuta

Aga Szczypior - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Aga Szczypior (tel. 798 522 762) jest absolwentką Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2013 roku ukończyła 5-letnie szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP, organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Terapii Rodzin. Posiada 7-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowała w poradni zdrowia psychicznego, poradni leczenia otyłości, oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dzieci i młodzieży oraz ośrodku interwencji kryzysowej. Obecnie prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną oraz jest konsultantem w poradni leczenia otyłości. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię rodzin, coaching psychodietetyczny, warsztaty i grupy rozwojowe. Superwizuje swoją pracę u certyfikowanego superwizora z Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.