Dr n. med. Angelika Wałach, Fizjoterapeuta

Dr Angelika Wałach jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła również Studia Podyplomowe na Wydziale Ochrony Zdrowia Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, w obszarze Zarządzanie szpitalem / Administracja zdrowiem publicznym. W 2004 roku uzyskała specjalizację I stopnia w zakresie rehabilitacji ruchowej, a w 2007 roku – tytuł dr. n. med. na Wydziale Ochrony Zdrowia Collegium Medicum UJ. Specjalizację II stopnia w obszarze fizjoterapii rozpoczęła w 2007 roku. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych, w tym z listy filadelfijskiej.

W latach 2000–2007 była zatrudniona w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie na stanowisku asystenta. W latach 2001–2002 pracowała w Małopolskim Centrum Krioterapii. Od 2008 roku prowadzi poradnię „Skuteczna Fizjoterapia, Dr Wałach”. Jej specjalizacją jest fizjoterapia ortopedyczna w obrębie stawów: skokowo-goleniowego, kolanowego, barkowego i biodrowego.

Dr Angelika Wałach angażuje się w akcje społeczne i wspiera inicjatywy charytatywne. Jest wiceprezesem Fundacji na Rzecz Walki z Otyłością. Otrzymała odznaczenie „Przyjaciel Dziecka” oraz Medal im. dr. Henryka Jordana nadawany za szczególne zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej oraz upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Kursy i szkolenia: terapia manualna w modelu holistycznym, nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu, Integrated Soft Touch Techniques Trigger Points, Pain and Muscle Tone, metoda Ackermanna, Kinesiology Taping, masaż głęboki, terapia tkanek miękkich.

Zobacz opinie pacjentów →

Dr n. med. Sebastian Nowak, Ortopeda

Sebastian Nowak - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Dr Sebastian Nowak jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Staż podyplomowy odbywał w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. W 2001 roku uzyskał specjalizację I stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, a w 2006 – specjalizację II stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Tytuł dr. n. med. otrzymał w 2008 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest Ordynatorem – Kierownikiem Kliniki Chirurgii Urazowej i Ortopedii w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należą: aloplastyka stawów biodrowych i kolanowych, złamania okołoprotezowe, a także schorzenia i urazy stawów skokowych oraz stóp.

Lek. med. Robert Środek, Ortopeda Traumatolog

Robert Środek - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, Krowodrza

Dr Robert Środek jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na różnorodne dolegliwości narządu ruchu. Specjalizuje się w ortopedii  oraz traumatologii. Jest pasjonatem swojego zawodu. Ze zrozumieniem i życzliwością podchodzi do swoich pacjentów i dba zarówno o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo, jak również komfort psychiczny.

Mgr Aga Szczypior-Bulanda, Psycholog, Psychoterapeuta

Aga Szczypior-Bulanda - Skuteczna Fizjoterapia, Skuteczna Rehabilitacja, Kraków, KrowodrzaPsycholog (absolwentka psychologii stosowanej UJ), psychoterapeuta (certyfikowany przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), członek Sekcji Naukowej i Sekcji Terapii Rodzin PTP. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywa od 2003 roku. Prowadzi terapię par oraz psychoterapię indywidualną. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Współpracuje z Centrum Leczenia Otyłości.
W pracy inspiruje się klasyczną i współczesną psychoanalizą.

Piotr Sojak - wizyty domowe

Od ukończenia Studium Medycznego w 1988 r pracuje nieprzerwanie w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Zakładzie Rehabilitacji.W latach 1992-1994 pracowałem w kompani medycznej w 6 Brygadzie Desantowo-Powietrznej na stanowisku fizjoterapeuty.1994-1996 w klubie sportowym RKS Garbarnia zdobywając doświadczenie m.in w masażu sportowym.1996-1999 Centrum Medyczne Zdrowie -fizjoterapeuta .2000-2003 Przychodnia Swiątniki Górne. Poszerzałem doświadczenie zawodowe pracując w przychodni specjalistycznej Artromed .Uczestnik kursów Terapia manualna 5 modułów Kinesioteping.